Jouw huisdier in vertrouwde handen bij jouw afwezigheid.

Weekendje weg, vakantie of er even lekker tussen uit? Maar wat doe je met je huisdier? Meenemen is niet altijd een optie, buren of familie niet altijd beschikbaar en een dierenopvang is vaak niet de fijnste keuze voor uw dier.

Katten zijn bijvoorbeeld erg stressgevoelig en een tijdje van slag als je ze uit eigen omgeving haalt. Daarom is dierverzorging aan huis een goede keuze als u langere tijd afwezig bent. Volledig ontzorgd op vakantie terwijl uw kat, konijn, cavia of vogel in vertrouwde handen is.

Dierverzorging aan huis

– Voeren/water geven;
– Hok schoonmaken;
– Vachtverzorging;
– Aandacht;
– Post wegnemen;
- Planten water geven;
- Kliko bij de weg zetten.

Optioneel:
- Medicatie toedienen;
- Verrijkingsspeelgoed;
- Nagels knippen.

De dierenoppas aan huis is te boeken in Leusden, Amersfoort, Nijkerkerveen. Tegen een meerprijs van €0,30 cent per kilometer ook in Soesterkwartier, Schothorst, Zielhorst, Vathorst, Kattenbroek en Nieuwland.

Tarievenlijst

Wij bezoeken jouw dier iedere dag! Dit om het welzijn van jouw huisdier te kunnen waarborgen. Alle prijzen zijn inclusief BTW en per keer dat er bezoek wordt gebracht aan jouw huisdier. Voor vragen of meer informatie, neem gerust contact op.

  • Huisbezoek kat of koppel konijnen
    Per bezoek: €17,00
    Per extra kat/ander dier: €3,00

    Bij aanvraag van alleen een weekend (vrij-za-zo) of minder rekenen wij een toeslag van €5,- op het totaalbedrag
  • Optioneel
    Toedienen medicatie: +€1,- per keer
    Uitgebreidere huishoudelijke werkzaamheden: €1,- per keer
    Ophalen huissleutel: €6,00
  • Feestdagen
    Op feestdagen wordt een toeslag van €3,- euro gerekend.
  • Nagels knippen: kleine dieren
    In combinatie met dierverzorging aan huis: €6,00*
    Nagels knippen op afspraak: €15,00*
    *Per extra dier betaalt u €5,00 toeslag. Reiskosten bedragen €0,30 cent per kilometer in de omgeving Soesterkwartier, Nieuwland, Schothorst, Vathorst, Hoogland, Hooglanderveen en Zielhorst.
    Nagels knippen: honden en katten
    Bij de uitlaatservice, opvang of oppas aan huis: €11,00 per dier**
    Aan huis: €17,00**
    **Per extra dier betaalt u €8,00 toeslag. Reiskosten bedragen €0,30 cent per kilometer in de omgeving Soesterkwartier, Nieuwland, Schothorst, Vathorst, Hoogland, Hooglanderveen en Zielhorst.
    Vervoer of begeleiding
    Begeleiden en vervoer naar o.a. dierenarts: €45,00 per uur + €0,30 cent per kilometer

Inschrijfformulier

Geïnteresseerd in onze dierverzorging aan huis? Schrijf je meteen in!

Meteen inschrijven

Met onze Speel-O-Theek
verveelt je huisdier zich nooit.

In onze Speel-O-Theek hebben we een groot assortiment katten- en hondenspeeltjes
voor uren speelplezier.

Bekijk de Speel-O-Theek
×