Simone

Mijn naam is Simone, kynologisch instructeur en ik volg momenteel de opleiding tot kynologisch gedragstherapeut bij Edupet.

Van jongs af aan wist ik dat ik iets met dieren wilde doen. Lange tijd dacht ik dat dat als dierenarts zou zijn, maar tijdens mijn studie Animal Sciences aan de Wageningen Universiteit ontdekte ik dat mijn echte passie ligt bij het gedrag en de training van honden. Dat inzicht heeft me doen besluiten om mijn focus te verleggen naar het hondentrainen en gedragstherapie.
Mijn liefde voor honden begon al vroeg: toen ik twee jaar oud was, kwam Nina, een vrolijke Boomer, ons gezin versterken. Zij is een aantal jaar geleden helaas overleden, maar heeft een blijvende indruk op me achtergelaten. Inmiddels heb ik mijn eerste eigen hond, Jolly (Bean) — een jonge, enthousiaste hond die samen met haar nestje op straat werd gevonden in Italië.
Ik kijk ernaar uit om u en uw hond te ontmoeten, en samen te werken aan een gezellige, leerzame en positieve ervaring!

15 jaar Spin en Kwispel

Deze maand bestaat Spin & Kwispel alweer 15 jaar!
 
Daarom deze week met onderstaande code 10% korting op jouw bestelling in de webshop!

CODE: 15JAAR